Robienie zakupów przez internet to nielada wyzwanie. Kupuj gdzie najtaniej i oszczędzaj pieniądze

Apap Extra 10 tabletek powlekanych
Apap Extra 10 tabletek powlekanych Apap Extra 10 tabletek powlekanych

Apap Extra (0,5g+0,065g) 10 tab (5909991107123)

Super leki na przeziębienie i grypę w promocji

5 1

APAP Extra 10 tabletek

APAP Extra Odkryj jego Extra siłę!

APAP Extra jest lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym o skutecznym,równocześnie zachowujący wysoki profil bezpieczeństwa użytkowaniu. APAP Extra w swym składzie zawiera dwie substancje czynne: są nimi paracetamol i kofeina.

  • Paracetamol jet znaną od lat i bezpieczną substancją działającą przeciwbólowo, a także przeciwgorączkowo.

Dodatkowy komponent w postaci kofeiny:

  • wzmacnia działanie przeciwbólowe paracetamolu,
  • działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy,
  • przyśpiesza początek działania przeciwbólowego i przeciwgorączkowego leku.

APAP Extra zwalcza bóle o różnorodnych ...


➔ | Zobacz detale |
Tags:
Leki na przeziębienie i grypę w promocji

Gdzie najtaniej w okolicy

Zobacz co i gdzie oferują inne sklepy online

Nie wszystkie przenty są dostępne u jednego sprzedawcy. Niekiedy trzeba się nabiegać aby coś znaleźć. Ty możesz wybrać najtańszy, w sklepie online, dzięki naszym partnerom.


Apteka Zdro-Vita

Apteka Zdro-Vita

Apap Extra 10 tabletek powlekanych 6,85 ♨ W sklepie

Kliknij jedną z powyższych ofert aby zapoznać się z jej szczegółami i kosztami dostaw u dostawcy.

Obejrzyj towar na YouTubie

Nie ma nic lepszego przed zakupem jak obejrzenie tematycznego filmiku zakupowego. Nie zawsze jednak wszystkie rzeczy są pokazane na YouTubie. A gdy czegoś nie ma, to chociaż można obejrzeć coś śmiesznego.

Informacje od partnera i producenta

APAP Extra 10 tabletek

APAP Extra Odkryj jego Extra siłę!

APAP Extra jest lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym o skutecznym,równocześnie zachowujący wysoki profil bezpieczeństwa użytkowaniu. APAP Extra w swym składzie zawiera dwie substancje czynne: są nimi paracetamol i kofeina.

  • Paracetamol jet znaną od lat i bezpieczną substancją działającą przeciwbólowo, a także przeciwgorączkowo.

Dodatkowy komponent w postaci kofeiny:

  • wzmacnia działanie przeciwbólowe paracetamolu,
  • działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy,
  • przyśpiesza początek działania przeciwbólowego i przeciwgorączkowego leku.

APAP Extra zwalcza bóle o różnorodnych przyczynach i pochodzeniu:
bóle głowy, bóle migrenowe, bóle mięśniowe, bóle zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, bóle kostno-stawowe, bóle pooperacyjne i pourazowe. Na dodatek APAP Extra efektywnie łagodzi objawy przeziębienia i grypy takie jak: gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.

Skład APAP Extra to: paracetamol 500mg + kofeina 65mg, lek posiada postać tabletki powlekanej

Sposób dawkowania i przyjmowanie:
na ogół wykorzystywana dawka leku APAP Extra to:

  • Dorośli: 1-2 tabletki co 4-6 godzin (maksymalnie 8 tabletek na dobę);
  • Dzieci powyżej 12 lat: 1-2 tabletki co 4-6 godzin (maksymalnie 8 tabletek na dobę).
  • Leku nie należy podawać dzieciom poniżej 12 lat.
  • Przy użytkowaniu razem z innymi lekami zawierającymi paracetamol nie należy przekraczać dawki łącznej 4 gramów paracetamolu w ciągu doby.

Opakowanie: 10 tabletek

Producent: US Pharmacia Sp. Z o.o.

Przed zastosowaniem zapoznaj się z treścią ulotki, która gromadzi wyróznionia, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie, a także dane dotyczące wykorzystywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem albo farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dodatkowe parametry

Najczęściej producent, ulotka i sklep dostarczają nam ciekawych informacji. Jeżeli takie informacje zbierzemy, prezentujemy je tutaj chętnie. Zdarza się jednak, że towar jest słabo opisany przez producenta i szczegółów technicznych nie uraczycie. Pozostaje więc przejść na stronę oferty by poznać szczegóły u samego producenta czy w sklepie parnterskim..

  • Producent - US PHARMACIA SP. Z O.O. Polska
  • EAN - 5909991107123
  • Postać - tabletki

Dlaczego warto

Dzięki naszym opiniotwórczym systemom walidacji rankingów popularności i ocen z różnych serwisów internetowych możemy Wam zaproponować Przeziębienie i grypa x 20 saszetek o wiele taniej niż myślisz. Sprawdź na forach internetowych i blogach, że oferta tutaj prezentowana jest nielada okazją. Do wyczerpania zapasów magazynowych.
Ciekawy produkt z wyżej półki

Super Olimp koenzym q10 30 mg+lecytyna x 30 kaps (5901330003547)