Robienie zakupów przez internet to nielada wyzwanie. Kupuj gdzie najtaniej i oszczędzaj pieniądze

ASPIRIN C 20 tabletek musujących
ASPIRIN C 20 tabletek musujących ASPIRIN C 20 tabletek musujących

Aspirin C 20 tabletek musujacych (5909990192823)

Super leki na przeziębienie i grypę w promocji

5 1
ASPIRIN C, 400 mg + 240 mg, tabletki musujące (Acidum acetylsalicylicum + Acidum ascorbicum) 1. CO TO JEST LEK ASPIRIN C I W JAKIM CELU SIĘ GO STOSUJE Aspirin C mieści kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo, a także witaminę C, której dodatek jest prawidłowy w przebiegu chorób przeziębieniowych, podczas których występuje zwiększone zapotrzebowanie na witaminę C. Wyodrębnionia do użytkowania: Objawowe leczenie dolegliwości bólowych o małym i (lub) umiarkowanym nasileniu (np: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe). Objawowe ...

➔ | Zobacz detale |
Tags:
Leki na przeziębienie i grypę w promocji

Gdzie najtaniej w okolicy

Zobacz co i gdzie oferują inne sklepy online

Nie wszystkie przenty są dostępne u jednego sprzedawcy. Niekiedy trzeba się nabiegać aby coś znaleźć. Ty możesz wybrać najtańszy, w sklepie online, dzięki naszym partnerom.


Biała Stokrotka

Biała Stokrotka

ASPIRIN C 20 tabletek musujących 20,8 ♨ W sklepie

Kliknij jedną z powyższych ofert aby zapoznać się z jej szczegółami i kosztami dostaw u dostawcy.

Obejrzyj towar na YouTubie

Nie ma nic lepszego przed zakupem jak obejrzenie tematycznego filmiku zakupowego. Nie zawsze jednak wszystkie rzeczy są pokazane na YouTubie. A gdy czegoś nie ma, to chociaż można obejrzeć coś śmiesznego.

Informacje od partnera i producenta

ASPIRIN C, 400 mg + 240 mg, tabletki musujące (Acidum acetylsalicylicum + Acidum ascorbicum) 1. CO TO JEST LEK ASPIRIN C I W JAKIM CELU SIĘ GO STOSUJE Aspirin C mieści kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo, a także witaminę C, której dodatek jest prawidłowy w przebiegu chorób przeziębieniowych, podczas których występuje zwiększone zapotrzebowanie na witaminę C. Wyodrębnionia do użytkowania: Objawowe leczenie dolegliwości bólowych o małym i (lub) umiarkowanym nasileniu (np: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe). Objawowe leczenie dolegliwości bólowych i gorączki w przebiegu przeziębienia i grypy. . 2. Dane WAŻNE PRZED użycieM LEKU ASPIRIN C Kiedy nie stosować leku Aspirin C: - jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie (nadwrażliwość) na substancje czynne, inne salicylany albo którykolwiek z pozostałych składników leku Aspirin C, - jeśli u pacjenta występuje skaza krwotoczna, - jeśli u pacjenta występuje choroba wrzodowa żołądka albo dwunastnicy, - jeśli u pacjenta występuje ciężka niewydolność serca lub ciężka niewydolność wątroby albo ciężka niewydolność nerek, - jeśli u pacjenta występują napady astmy oskrzelowej w wywiadzie, wywołane podaniem salicylanów albo substancji o podobnym działaniu, wyjątkowo niesteroidowych leków przeciwzapalnych, - jeśli pacjent stosuje równocześnie lek metotreksat (stosowany m.in. W chorobach nowotworowych) w dawkach 15 mg na tydzień albo pokaźniejszych, - jeśli pacjentka jest w ostatnim trymestrze ciąży, - u dzieci do 12 lat w przebiegu infekcji wirusowej. Kiedy zachować szczególną ostrożność stosując lek Aspirin C - jeśli pacjentka jest w pierwszym i drugim trymestrze ciąży, - jeśli pacjentka karmi piersią, - jeśli u pacjenta występuje nadwrażliwość na niesteroidowe leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne lub inne substancje alergizujące, - jeśli pacjent stosuje równocześnie leki przeciwzakrzepowe, np. Pochodne kumaryny, heparyny, - jeśli u pacjenta występuje zaburzona czynność wątroby albo nerek, - jeśli u pacjenta występowała w przeszłości choroba wrzodowa lub krwawienia z przewodu pokarmowego, - jeśli u pacjenta występuje choroba genetyczna polegająca na niedoborze enzymu - dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej. Kwas acetylosalicylowy może wywoływać skurcz oskrzeli i wywoływać napady astmy lub inne reakcje nadwrażliwości. Na reakcje takie istotnie narażeni są pacjenci z astmą oskrzelową, przewlekłymi chorobami układu oddechowego, katarem siennym, polipami błony śluzowej nosa oraz u których występują reakcje alergiczne na inne substancje (np. Reakcje skórne, świąd, pokrzywka). Pacjenci przed zabiegami chirurgicznymi (włącznie z niewielkimi zabiegami, np. Ekstrakcja zęba) powinni poinformować lekarza o przyjmowaniu leku Aspirin C. Kwas acetylosalicylowy, nawet w znikomych dawkach, obniża wydalanie kwasu moczowego z organizmu. U pacjentów ze skłonnością do zmniejszonego wydalania kwasu moczowego lek może spowodować napad dny moczanowej. W związku z możliwością wystąpienia zespołu Reye’a - rzadkiej, lecz poważnej choroby - lek może być zastosowany w przebiegu chorób gorączkowych u dzieci i młodzieży poniżej 12 lat wyłącznie na zlecenie lekarza. Preparat ten należy do grupy leków, które mogą niekorzystnie wpływać na płodność pań. Działanie to jest przemijające i ustępuje po zakończeniu terapii. Używanie leku Aspirin C z innymi lekami Należy powiedzieć lekarzowi o wszelkich przyjmowanych ostatnio lekach, jeszcze tych, które wydawane są bez recepty. Należy użyć szczególną ostrożność stosując lek Aspirin C z następującymi lekami, gdyż kwas acetylosalicylowy nasila: - działanie toksyczne metotreksatu na szpik kostny; nie należy stosować kwasu acetylosalicylowego jednocześnie z metotreksatem wykorzystywanym w dawkach 15 mg na tydzień albo pokaźniejszych; jednoczesne użytkowanie metotreksatu w dawkach mniejszych aniżeli 15 mg na tydzień wymaga zachowania szczególnej ostrożności; - działanie leków przeciwzakrzepowych (np. Pochodne kumaryny, heparyna), leków trombolitycznych (rozpuszczających skrzepy we wnętrzunaczyniowe, np. Streptokinaza, urokinaza) i hamujących agregację (zlepianie) płytek krwi (np. Tyklopidyna), co może wywoływać powiększone ryzyko wydłużenia czasu krwawienia i krwotoków; - ryzyko wystąpienia choroby wrzodowej i krwawień z przewodu pokarmowego, jeśli jest używany równocześnie z kortykosteroidami, innymi niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi, w tym innymi salicylanami w obszernych dawkach, albo jeśli w czasie leczenia spożywany jest alkohol; po zakończeniu przyjmowania glikokortykosteroidów działających ogólnoustrojowo (z wyjątkiem hydrokortyzonu stosowanego jako terapia zastępcza w chorobie Addisona) rozszerza się ryzyko przedawkowania salicylanów; - działanie digoksyny (lek używany w chorobach serca), gdyż powiększa jej stężenie w osoczu; - działanie leków przeciwcukrzycowych, np. Insuliny, pochodnych sulfonylomocznika; - działanie toksyczne kwasu walproinowego (lek wykorzystywany m.in. W padaczce), który z kolei nasila działanie antyagregacyjne kwasu acetylosalicylowego. Należy użyć szczególną ostrożność stosując lek Aspirin C z następującymi lekami gdyż kwas acetylosalicylowy osłabia działanie: - leków przeciwdnawych, wykorzystywanych w leczeniu dny moczanowej, zwiększających wydalanie kwasu moczowego z organizmu (np. Benzbromaron, probenecyd), co może powodować nasilenie objawów dny moczanowej; - leków moczopędnych; - niektórych leków przeciwnadciśnieniowych (z grupy tzw. Inhibitorów konwertazy angiotensyny, np. Kaptopryl, enalapryl). Aspirin C można stosować jednocześnie z wyżej wymienionymi lekami (oprócz metotreksatu używanego w dawkach 15 mg na tydzień albo pokaźniejszych) wyłącznie po konsultacji z lekarzem. 3 używanie leku Aspirin C z jedzeniem i piciem: Lek należy przyjmować po posiłku z dużą ilością płynu. Ciąża i karmienie piersią Lek Aspirin C jest przeciwwskazany w ostatnim trymestrze ciąży, gdyż może wywoływać komplikacje w okresie okołoporodowym, jednocześnie u matki jak i u noworodka. W pierwszym i drugim trymestrze przed wykorzystaniem leku należy poradzić się lekarza. Kobiety karmiące piersią powinny skontaktować się z lekarzem przed wykorzystaniem leku. Prowadzenie pojazdów i obsługa urządzeń Lek nie ma wpływu. 3. JAK STOSOWAĆ LEK ASPIRIN C Lek Aspirin C należy za każdym razem stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. W przypadku wątpliwości należy ponownie skontaktować się lekarzem albo farmaceutą. Na ogół używana dawka leku Aspirin C, to: - dorośli: jednorazowo od 1 do 2 tabletek musujących. W razie konieczności dawka jednorazowa może być powtarzana co 4 do 8 godzin. Nie należy przyjmować więcej aniżeli 8 tabletek na dobę. - dzieci w wieku powyżej 9 lat: jednorazowo 1 tabletkę. W razie konieczności dawka jednorazowa może być powtarzana co 4 do 8 godzin. Nie należy przyjmować więcej niżeli 3 tabletki na dobę. Tabletki należy przyjmować doustnie, po posiłkach, z dużą ilością płynu. Leku nie należy stosować dłużej niż 3-5 dni bez konsultacji z lekarzem. Uwaga: alkohol może rozszerzyć ryzyko wystąpienia działań niepożądanych ze strony przewodu pokarmowego, tj. Owrzodzenie błony śluzowej albo krwawienia. Zażycie obszerniejszej aniżeli zalecana dawki leku Aspirin C Zatrucie lekiem Aspirin C może być spowodowane długookresowym przyjmowaniem leku (łagodne zatrucie) albo przedawkowaniem (ciężkie zatrucie), które może zagrażać życiu, np. Po przypadkowym przyjęciu leku przez dzieci lub osoby w podeszłym wieku. Objawami łagodnego zatrucia są: zawroty głowy (w tym pochodzenia błędnikowego), szumy uszne, głuchota, nadmierne pocenie się, nudności i wymioty, ból głowy, splątanie (zaburzenia świadomości z dezorientacją, zaburzeniami myślenia i mowy, urojeniami, omamami, lękiem i pobudzeniem psychoruchowym), przyspieszony oddech, zbyt głęboki oddech, a także objawy alkalozy oddechowej (mroczki przed oczami, omdlenie). W sytuacji zatrucia ciężkiego mogą wystąpić dodatkowo: wysoka gorączka, zaburzenia układu oddechowego (aż do zatrzymania oddechu i uduszenia), zaburzenia pracy serca i naczyń krwionośnych (od nierównego rytmu serca, niskiego ciśnienia aż do zatrzymania pracy serca), utrata płynów i elektrolitów (od odwodnienia, skąpomoczu [zmniejszenie ilości moczu dobowego poniżej 400-500 ml u dorosłych] aż do niewydolności nerek), wzrost lub obniżenie stężenia glukozy we krwi (szczególnie u dzieci), ketoza, krwawienia z układu pokarmowego, zaburzenia krzepnięcia krwi, zaburzenia neurologiczne objawiające się letargiem, splątaniem aż do śpiączki i napadu drgawkowego. W sytuacji przyjęcia większej niżeli zalecana dawki leku należy momentalnie zwrócić się do lekarza albo farmaceuty, a w sytuacji ciężkiego zatrucia Upacjenta należy natychmiast przewieźć do szpitalaU. Leczenie zatrucia polega na wykonaniu płukania żołądka, podaniu węgla aktywowanego, zastosowaniu diurezy alkalicznej. W ciężkich zatruciach może być konieczna forsowana diureza alkaliczna, dializa otrzewnowa lub hemodializa. 4 Pominięcie zażycia leku AspirinP PC: w przypadku pominięcia dawki leku i utrzymywania się dolegliwości należy przyjąć następną dawkę leku Aspirin C. Nie należy stosować dawki podwójnej w celu uzupełnienia pominiętej dawki. 4. OsiągalnE DZIAŁANIA niechciane Jak każdy lek, Aspirin C może wywoływać działania niechciane, aczkolwiek nie u każdego one wystąpią. UZaburzenia żołądka i jelit Bóle żołądka i brzucha, zgaga, nudności, wymioty, niestrawność, zapalenie przewodu pokarmowego, potencjalnie zagrażające życiu krwawienia z przewodu pokarmowego: jawne (fusowate wymioty, smoliste stolce) lub utajone (do krwawień dochodzi tym częściej im pokaźniejsza jest dawka); choroba wrzodowa żołądka albo dwunastnicy, perforacja. UZaburzenia wątroby i dróg żółciowych: W rzadkich przypadkach opisano przemijające zaburzenia czynności wątroby (zwiększenie energiczności aminotransferaz). UZaburzenia układu nerwowego: Zawroty głowy i szumy uszne, będące na ogół objawami przedawkowania. UZaburzenia krwi i układu absorpcyjnego: powiększone ryzyko krwawień, krwotoki (pooperacyjne, z nosa, z dziąseł, z układu moczowo-płciowego), krwiaki, wydłużenie czasu krwawienia, czasu protrombinowego, trombocytopenia. Skutkiem krwawień może być wystąpienie ostrej albo przewlekłej niedokrwistości z niedoboru żelaza albo ostrej niedokrwistości pokrwotocznej objawiające się astenią, bladością, hypoperfuzją a także nieprawidłowymi wynikami badań laboratoryjnych. UZaburzenia naczyniowe: Wylew krwi do mózgu (istotnie u pacjentów z niekontrolowanym nadciśnieniem i (lub) jednocześnie stosujących inne leki przeciwzakrzepowe) potencjalnie zagrażający życiu. UZaburzenia nerek i dróg moczowych: W rzadkich przypadkach po długofalowym użytkowaniu wielkich dawek kwasu acetylosalicylowego zanotowano martwicę brodawek nerkowych i śródmiąższowe zapalenie nerek. UZaburzenia układu immunologicznego: Reakcje nadwrażliwości z objawami klinicznymi i nieprawidłowymi wynikami odpowiednich badań laboratoryjnych takie jak: astma, łagodne do umiarkowanych reakcje obejmujące skórę, układ oddechowy, układ sercowo-naczyniowy z objawami takimi jak: wysypka, pokrzywka, obrzęk (w tym naczynioruchowy), zaburzenia oddychania i pracy serca, i niezwykle rzadko ciężkie reakcje, w tym wstrząs anafilaktyczny. UZaburzenia układu oddechowego:U Astma oskrzelowa długofalowe przyjmowanie preparatów zawierających kwas acetylosalicylowy może być przyczyną bólu głowy, który nasila się w trakcie przyjmowania kolejnych dawek. Długookresowe przyjmowanie preparatów przeciwbólowych, niezwykle zawierających kilka substancji czynnych może prowadzić do ciężkiego zaburzenia czynności nerek i niewydolności nerek. • Jeżeli wystąpią fusowate wymioty albo czarne, smoliste stolce, należy odstawić lek i zgłosić się do lekarza. • Objawem ciężkiej reakcji nadwrażliwości może być: obrzęk twarzy i powiek, obrzęk języka i krtani ze zwężeniem dróg oddechowych, trudności z oddychaniem, duszność aż do napadów astmy, przyspieszenie czynności serca, nagłe obniżenie ciśnienia tętniczego aż do zagrażającego życiu wstrząsu. W przypadku wystąpienia któregokolwiek z wymienionych objawów należy natychmiast zapewnić mistrzowską opiekę medyczną. Powyższe reakcje mogą wystąpić nawet po pierwszym podaniu leku. Jeśli nasili się którykolwiek z objawów niepożądanych lub wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane nie wymienione w ulotce, należy powiadomić lekarza lub farmaceutę. 5. JAK PRZECHOWYWAĆ LEK ASPIRIN C Przechowywać w temperaturze poniżej 25oC. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie należy stosować leku Aspirin C po upływie terminu ważności zamieszczonego na kartoniku. Leków nie należy wyrzucać do kanalizacji albo domowych pojemników na odpadki. Należy zapytać farmaceutę co zrobić z lekami, których się już nie potrzebuje. Takie nowoczesnanie pomoże bronić środowisko. 6. INNE dane Co zawiera lek Aspirin C Substancjami czynnymi leku są: kwas acetylosalicylowy (Acidum acetylsalicylicum) i witamina C (Acidum ascorbicum). Inne elementy leku to: sodu cytrynian bezwodny, sodu wodorowęglan, kwas cytrynowy bezwodny, sodu węglan bezwodny. Jak wygląda lek Aspirin C i co mieści opakowanie Białe, okrągłe tabletki pakowane w saszetki. Opakowanie mieści 10 lub 20 tabletek musujących.

Dodatkowe parametry

Najczęściej producent, ulotka i sklep dostarczają nam ciekawych informacji. Jeżeli takie informacje zbierzemy, prezentujemy je tutaj chętnie. Zdarza się jednak, że towar jest słabo opisany przez producenta i szczegółów technicznych nie uraczycie. Pozostaje więc przejść na stronę oferty by poznać szczegóły u samego producenta czy w sklepie parnterskim..

  • Producent - bayer sp. z o.o.
  • EAN - 5909990192823
  • Postać - tabletki

Dlaczego warto

Dzięki naszym opiniotwórczym systemom walidacji rankingów popularności i ocen z różnych serwisów internetowych możemy Wam zaproponować Przeziębienie i grypa x 20 saszetek o wiele taniej niż myślisz. Sprawdź na forach internetowych i blogach, że oferta tutaj prezentowana jest nielada okazją. Do wyczerpania zapasów magazynowych.
Ciekawy produkt z wyżej półki

Super Tabletki Rutinoscorbin 90 tabletek