Robienie zakupów przez internet to nielada wyzwanie. Kupuj gdzie najtaniej i oszczędzaj pieniądze

ASPIRIN C 10 tabletek musujących
ASPIRIN C 10 tabletek musujących ASPIRIN C 10 tabletek musujących

Tabletki Aspirin C tabl.mus. 0,4g+0,24g 10

Super leki na przeziębienie i grypę w promocji

5 1

ASPIRIN C 10 tabletek musujących

Wskazania dla zastosowania ASPIRIN C:
Preparat doskonały w łagodzeniu objawów przeziębienia związanych z katarem, obrzękiem błony śluzowej nosa i zatok, bólem głowy, uczuciem ogólnego rozbicia, kichaniem, gorączką, drapaniem w gardle i bólem gardła. Skuteczny w zwalczaniu typowych i powszechnie występujących dolegliwości związanych z przeziębieniem i grypą.

Opis działania: Substancja czynna zawarta w preparacie Aspirin C to kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Po przyjęciu doustnym maksymalne stężenie w osoczu występuje po 0.3 ...


➔ | Zobacz detale |
Tags:
Leki na przeziębienie i grypę w promocji

Gdzie najtaniej w okolicy

Zobacz co i gdzie oferują inne sklepy online

Nie wszystkie przenty są dostępne u jednego sprzedawcy. Niekiedy trzeba się nabiegać aby coś znaleźć. Ty możesz wybrać najtańszy, w sklepie online, dzięki naszym partnerom.


Biała Stokrotka

Biała Stokrotka

ASPIRIN C 10 tabletek musujących 13,5 ♨ W sklepie

Kliknij jedną z powyższych ofert aby zapoznać się z jej szczegółami i kosztami dostaw u dostawcy.

Obejrzyj towar na YouTubie

Nie ma nic lepszego przed zakupem jak obejrzenie tematycznego filmiku zakupowego. Nie zawsze jednak wszystkie rzeczy są pokazane na YouTubie. A gdy czegoś nie ma, to chociaż można obejrzeć coś śmiesznego.

Informacje od partnera i producenta

ASPIRIN C 10 tabletek musujących

Wskazania dla zastosowania ASPIRIN C:
Preparat doskonały w łagodzeniu objawów przeziębienia związanych z katarem, obrzękiem błony śluzowej nosa i zatok, bólem głowy, uczuciem ogólnego rozbicia, kichaniem, gorączką, drapaniem w gardle i bólem gardła. Skuteczny w zwalczaniu typowych i powszechnie występujących dolegliwości związanych z przeziębieniem i grypą.

Opis działania: Substancja czynna zawarta w preparacie Aspirin C to kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Po przyjęciu doustnym maksymalne stężenie w osoczu występuje po 0.3 do 2 godzin. Dodatek witaminy C uzupełnia jej niedobory występujące w przebiegu zakażeń.

Sposób stosowania i dawkowanie:

  • Dorośli: 400–800 mg jednorazowo (co odpowiada 1-2 tabletkom musującym). W razie potrzeby dawka jednorazowa może być powtarzana co 4-8 godzin.
  • Maksymalna dawka dobowa wynosi 8 tabletek musujących.
  • Dzieci powyżej 9 lat - jedynie na zlecenie lekarza: 400 mg kwasu acetylosalicylowego jednorazowo (co odpowiada 1 tabletce musującej). W razie potrzeby dawka jednorazowa może być powtarzana do 3 razy na dobę, w odstępach co 4-8 godzin.
  • Tabletki należy rozpuścić w szklance wody i wypić musujący płyn. Przyjmować po posiłkach.

Skład ASPIRIN C:
1 tabletka musująca leku zawiera 400 mg kwasu acetylosalicylowego i 240 mg witaminy C.
Substancje pomocnicze: dwuwodorocytrynian sodu, wodorowęglan sodu, kwas cytrynowy bezwodny, węglan sodu bezwodny.

Opakowanie: 10 tabletek musujących.

Producent: BAYER

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dodatkowe parametry

Najczęściej producent, ulotka i sklep dostarczają nam ciekawych informacji. Jeżeli takie informacje zbierzemy, prezentujemy je tutaj chętnie. Zdarza się jednak, że towar jest słabo opisany przez producenta i szczegółów technicznych nie uraczycie. Pozostaje więc przejść na stronę oferty by poznać szczegóły u samego producenta czy w sklepie parnterskim..

  • Producent - BAYER BUŁGARIA LTD.
  • EAN - 5909990503001
  • Postać - tabletki

Dlaczego warto

Dzięki naszym opiniotwórczym systemom walidacji rankingów popularności i ocen z różnych serwisów internetowych możemy Wam zaproponować Przeziębienie i grypa x 20 saszetek o wiele taniej niż myślisz. Sprawdź na forach internetowych i blogach, że oferta tutaj prezentowana jest nielada okazją. Do wyczerpania zapasów magazynowych.
Ciekawy produkt z wyżej półki

Super Tabletki Rutinoscorbin 90 tabletek