Robienie zakupów przez internet to nielada wyzwanie. Kupuj gdzie najtaniej i oszczędzaj pieniądze

Sortuj
Tabletki Apap tabl.500mg x 50

Leki przeciwgorączkowe w promocji

Tabletki Apap tabl.500mg x 50

APAP 50 tabletek APAP to lek zwalczający ból skonstruowany w dbałości o Twoje bezpieczeństwo. APAP jest lekiem przeznaczonym do zwalczania bólu głowy, bóli mięśniowych, bólu zębów, nerwobólów, bóli

24,1 zł
Tabletki EFFERALGAN Z VITAMINĄ C 20 tabletek musujących

Leki przeciwgorączkowe w promocji

Tabletki EFFERALGAN Z VITAMINĄ C 20 tabletek musujących

wskazania: podczas bólu o łagodnym i średnim nasileniu najróżniejszego pochodzenia (bóle głowy, zębów, stawów, mięśni, bóle miesiączkowe, nerwobóle i inne). Leczenie objawowe stanów grypopodobnych

14,28 zł
Proszek Flucontrol Hot prosz.do sp.rozt.doust. 1g+0,01g+4mg 8 sasz.a 5,5g

Leki przeciwgorączkowe w promocji

Proszek Flucontrol Hot prosz.do sp.rozt.doust. 1g+0,01g+4mg 8

Postać leku: Proszek Opakowanie: 8 saszetek Skład: Paracetamol 1000 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, maleinian chlorfenaminy 4 mg i substancje pomocnicze: w tym sacharoza Działanie: FluControl

15,1 zł
Tabletki Ibuprom 200 mg 96 tabl.

Leki przeciwgorączkowe w promocji

Tabletki Ibuprom 200 mg 96 tabl.

IBUPROM 96 tabletek IBUPROM 50 tabletek Ibuprom z zawartością ibuprofenu 200 mg jest lekiem, który działa na ból w dwojaki sposób. Po pierwsze, działa „lokalnie”, czyli skrupulatnie w miejscu

37,9 zł
Lipomal syrop x 125g (5909991034719)

Leki przeciwgorączkowe w promocji

Lipomal syrop x 125g (5909991034719)

Lipomal syrop 125 g Lipomal to bezpieczny w zaimplementowaniu i działaniu syrop rzeciwgorączkowy: można go stosować już od 1 roku życia, nie jest ani za silny, ani za słaby, Lipomal

16,3 zł
Panadol extra x 24 (5909990153527)

Leki przeciwgorączkowe w promocji

Panadol extra x 24 (5909990153527)

Preparat Panadol Extra gromadzi w swym składzie paracetamol - substancję o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, a także kofeinę nasilającą działanie przeciwbólowe. Paracetamol nie

13,59 zł
Tabletki Panadol tabl.x 24

Leki przeciwgorączkowe w promocji

Tabletki Panadol tabl.x 24

SKŁAD I POSTAĆ FARMACEUTYCZNA Każda tabletka preparatu Panadol zawiera: Substancja czynna: paracetamol - 500mg; Substancje pomocnicze: skrobia, sorbonian potasu Tabletki preparatu Panadol mają

7,76 zł
Syrop Pyrosal syrop 125 g

Leki przeciwgorączkowe w promocji

Syrop Pyrosal syrop 125 g

Postać:SYROPProducent: HERBAPOL WROCŁAWOpakowanie: 125 G Skład:liść podbiałukwiatu bzu czarnegokwiatostanu lipykora wierzbykoncentrat z porzeczkikondensat aromatu soku z porzeczkisacharozawoda

13,7 zł

♠ Zakres cen
Cena:
8
-
38
Już wiesz co dobrze kupić

Zakupy, dla kobiety słowo klucz, a dla mężczyzny czasami słowo koszmar. Cokolwiek by jednak o nich nie myśleć, to jedna z podstawowych czynności w naszym życiu zapewniająca nam byt, przetrwanie i odrobinę przyjemności. Zakupy są konieczne aby nabyć jedzenie, ubranie czy też zabawki edukacyjne dla dzieci. Całe nasze życie polega na zarabianiu pieniędzy, które następnie wydamy na produkty potrzebne nam do życia i szczęścia. Nie ma się więc co oszukiwać, zakupy to ważna sprawa i spory aspekt naszego życia. Dlatego często poszukujemy informacji, gdzie kupić najlepiej, a przecież można sprawdzić wszystko w jednym miejscu - czyli tutaj. Przecież rzadko się zdarza aby zdobyć Leki przeciwgorączkowe w promocji taniej niż w sklepie osiedlowym, czyż nie?

Szukasz leków przeciwgorączkowych, które przydają się w wielu sytuacjach? Ta kategoria to dobre miejsce do takich zakupów. Znajdziesz tu uznane na rynku produkty. Wracaj do zdrowia szybko i bez powikłań. Postaw na skuteczność i jakość leków. Ilość produktów w tej kategorii dochodzi do 121 w 3 punktach online. Dostępny wachlarz marek w tym obszarze liczy sobie 58. W tej kategorii można wyodrębnić najbardziej zaufane marki, takie jak PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A., US PHARMACIA SP. Z O.O. i RECKITT BANCKISER HEALTH CARE INTERNATIONAL. Odwiedzający w szczególności wybierali sklepy takie jak: Apteka Zdro-Vita, ZDROWE KOLOROWE i nbielizna.pl. Ponadto na stronach produktów odnajdziesz także wiele ciekawych opinii o dostępnych sklepach w sieci. Oferty produktów takie jak Zdrovit Gripovita Junior 10saszetek, Bactilac SF kaps. - 20 kaps. oraz Ibuprofen draz.200mg x 10, są najchętniej wybierane przez kupujących w tym obszarze. APAP 50 tabletek APAP to lek zwalczający ból skonstruowany w dbałości o Twoje bezpieczeństwo. APAP jest lekiem przeznaczonym do zwalczania bólu głowy, bóli mięśniowych, bólu zębów, nerwobólów, bóli... Wiadomo, każdy zakup cieszy, gdy jest dobry i tani. A jakie Wy macie doświadczenia z promocjami przez internecie? Ile udało się Wam najwięcej zaoszczędzić na zakupach przez internet? Przekonaj się, że wszyscy szukają za ile można kupić tabletki apap tabl.500mg x 50. A u nas bywają mega przeceny i promocje.

Gdzie kupić i nie przepłacić

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu osób, stworzyliśmy serwis, który łączy wszystkie informacje i podaje je Wam jak na tacy. Już nie musicie się martwić i przeszukiwać internetu sprawdzając ceny towaru w każdym możliwym sklepie. W naszym serwisie na jednej stronie otrzymacie informacje o produkcie, o tym, czy osoby, które zakupiły go wcześniej są zadowolone z dokonanego wyboru oraz wszystkie dane, których potrzebujecie. Przede wszystkim jednak otrzymacie zestawienie ranking cen oraz wskazówki gdzie kupić najtaniej. A różnice bywają kolosalne. Dlatego warto sprawdzić kilka opcji i wybrać ten najbardziej korzystny zakup. Pamiętaj, że W dzisiejszych czasach Leki chorób dróg oddechowych w promocji to wciąż dobry wybór, a najlepiej zakupy zacznij od Tabletki Apap tabl.500mg x 50. Życzymy Mega Promocji


Dlaczego warto

Jeżeli chcesz kupić coś niebanalnego, w rozsądnej cenie, to już nie musisz dalej szukać. Nasi eksperci doradzą, a system najtańszych cen uchroni Twój portfel przed pustością. Nie musisz chodzić do wróżki aby tabletki apap tabl.500mg x 50 kupić taniej niż sąsiad. A jeżeli zakupisz leki na prezent - zyszkasz dozgonną wdzięczność i miły wieczór w doborowym towarzystwie :)

Dobre przeceny

Dobra marka - Proszek Flucontrol Hot prosz.do sp.rozt.doust. 1g+0,01g+4mg 8 sasz.a 5,5g